Dziecięce sekcje wspinaczkowe

  • Dziecięce sekcje wspinaczkowe
DZIECIĘCE SEKCJE WSPINACZKOWE

Drodzy rodzice!
Wspinanie to doskonały sport dla dzieci! Wszechstronnie rozwija, zwiększa koncentrację i wyniki w nauce, poprawia koordynację i pomaga w harmonijnym rozwoju Waszych pociech. Podczas naszych zajęć uczymy młodych wspinaczy odpowiedzialności i pracy w zespole. Poskramiamy małych ancymonów, ośmielamy wstydzioszków i szlifujemy wspinaczkowe talenty.

Instruktorzy Makaka na co dzień pracują z dziećmi i wiedzą jak zająć się najmłodszymi, żeby nie zaszkodzić, zadbać o ich bezpieczeństwo i rozwinąć sportowe motywacje.

Sekcję dostosowujemy indywidualnie do każdego dziecka. Zajęcia odbywają się w grupach 4- i 6-osobowych.
Twój maluch nie musi mieć swojego sprzętu wspinaczkowego. Na miejscu wyposażymy go w uprząż do asekuracji (mamy pełną rozmiarówkę). Zabierzcie wygodny strój sportowy i buty wspinaczkowe (na początek wystarczą czyste, sportowe buty na zmianę, najlepiej na gumowej podeszwie). 

Zapraszamy dzieciaki od lat 6.

CZAS TRWANIA:  1,5 h;  zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu.
CENA:
Zajęcia w grupie 6-osobowej, 1 x tydzień (w tym 4 wejściówki na ścianę): 200 zł (z kartą MULTISPORT KIDS lub FITPROFIT 160 zł)
Zajęcia w grupie 4-osobowej, 1 x tydzień (w tym 4 wejściówki na ścianę): 250 zł (z kartą MULTISPORT KIDS lub FITPROFIT 200 zł)
Zajęcia w grupie 6-osobowej, 2 x tydzień (w tym 8 wejściówek na ścianę): 340 zł (z kartą MULTISPORT KIDS lub FITPROFIT 290 zł)
Karnet na sekcję ważny od pierwszego wejścia przez 4 tygodnie. Nie przedłużamy ważności karrnetów.

Drogi Nauczycielu, Opiekunie! Jesteś zainteresowany zajęciami grupowymi dla dzieci/młodzieży? Skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej placówki.

POPRZEDNI KURS   /   NASTĘPNY KURS